מירב בונדי

מירב בונדי

שמי מירב בונדי, פסיכותרפיסטית דינאמית, MSW ומדריכה אנשי טיפול. אני מטפלת בפרקטיקה פרטית בהולנד וכן בישראלים מהארץ ומהעולם דרך הסקייפ. לאור התגברות קצב החיים בשנים האחרונות והעלייה בתחושת העומס בחיינו, אני מזהה את הצורך לטיפול בשעות נוחות מבלי לצאת שוב מהבית ואת החשיבות והנוחיות לנהל שיחה כנה וחופשית בשפת האם שלנו.
כבר מעל לעשור אני מטפלת ומלווה בני נוער, צעירים ומבוגרים כאשר הערך המנחה אותי הוא לאפשר לאדם מולי מקום מכיל, לא שיפוטי ופתוח שבעזרתו נוכל לעבד את התכנים המובאים לפגישות ולעשות עבודה מעמיקה שתוביל לעלייה באיכות חייו.
אני עובדת בגישה פסיכודינמית עם אוריינטציה התייחסותית ומאמינה כי בחדר הטיפולים (כמו גם בחדר הוירטואלי) יושבים שני אנשים שווים אשר בעזרת דיאלוג בונה יכולים ליצור שינוי.
טיפול פסיכודינמי יכול להתאים לקשת רחבה של בעיות וקשיים הקשורים לדרכי התמודדות של האדם עם הסביבה ומול עצמו. כמו כן,, טיפול מסוג זה יעיל ותורם לכל אדם המעוניין ללמוד על עצמו ולהתפתח במישור האישי והרגשי.
תחומי ההתמחות שלי הם:
חרדה, דיכאון, טראומה, משברי חיים, קשיים חברתיים, אבל, אובססיביות, מצבי רוח, דאגנות יתר, דימוי גוף, זוגיות, קושי בוויסותת כעסים וזהות מינית.
רקע אקדמי:
BA במדעי ההתנהגות וקרימינולוגיה במכללה למנהל
BA עבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן
MA עבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטת בר אילן
לימודי פסיכותרפיה במכון מגיד, האוניברסיטה העברית
אני מאמינה כי תמיד יש מה לעשות כדי לשפר את הרגשתנו בחיי היום יום, צריך רק להעז ולהתחיל.

 

אתר:

https://www.meravbondi.com

דף פייסבוק מקצועי:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012396378490

מייל:

meravbondi@hotmail.com

טלפון:

+31-6-46052223

 

 

השארת תגובה