הנחיות מקצועיות להגשת טיפול פסיכולוגי אונליין

בשנים האחרונות מתפתח שרות חדש הידוע כטיפול או ייעוץ אונליין המשתמש בטכנולוגיית טלקומוניקציה. היכולת של שרותי הטיפול והייעוץ הפסיכולוגיים מתרחבים יחד עם התפתחות הטכנולוגיה ומאפשרים הזדמנויות ייחודיות וגם אתגרים לעולם הטיפולי. מטפלים רבים משתמשים כיום בטכנולוגיות שונות בקליניקה שלהם ובתוכנות המתחדשות כל הזמן, כמו סקייפ, גוגל הנגאאוט ותוכנות מאובטחות אחרות.

על מנת לשמור על הטיפול הפסיכולוגי בגבולות הקודים וההנחיות הקיימים במפגש פסיכותרפי פנים אל פנים, הפסיכולוגים המגישים ייעוץ אונליין עומדים באותן נורמות התנהגות על מנת לספק לכם את השרות הטוב ביותר גם באמצעות המחשב. זה חשוב. 

הטיפול או הייעוץ האינטרנטי עומד תחת סטנדרטים אתיים, דרישות משפטיות ונהלים. הפסיכולוג או המטפל באינטרנט יודע להתנהל במסגרת האילוצים הטכנולוגית החדשים והדרישות שלהם. כמו כן, הפסיכולוגים והמטפלים המשתמשים בטלקומוניקציה מתחייבים לתקנות ולחוקים בגבולות השיפוטיים של ארצם והארץ ממנה מגיע המטופל.

זו האחריות של המטפל להכיר את הכלי הטכנולוגי איתו הוא מטפל ולהיות אחראי לעמוד בחוקים ובסטנדרטים של תחום השיפוט בו הוא מטפל. מטפלים המספקים שרותי טיפול וייעוץ דרך האינטרנט נוקטים צעדים כדי להבטיח את יכולתם הטכנולוגית כמו הטיפולית. המטפלים מקבלים ייעוץ והדרכה ולוקחים אחריות להכשיר את עצמם באופן מתמיד כדי להתאים את הטיפול לטכנולוגיה.

 

 

 

 

 

Google

הנחיות מקצועיות להגשת טיפול פסיכולוגי אונליין

Rated 5/5 based on
1 reviews

טיפול פסיכולוגי אונליין

 

השארת תגובה